Suvine veebikonverents noortele vallalistele täiskasvanutele Ida-Euroopa piirkonnas

Registreerimine 1. juunist 5. juulini. 

YSA logo 2020

COVID-19 pandeemia jätkuva mõju tõttu on vajalik muuta 2020. aastal Ida-Euroopa piirkonnas toimuva noorte vallaliste täiskasvanute konverentsi vormi.  Konverents toimub veebis 30. juulist kuni 1. augustini. Kutsume kõiki Ida-Euroopa piirkonna riikide noori vallalisi täiskasvanuid konverentsil osalema.   Konverents toimub kolmes peamises keeles:

ukraina, inglise ja vene keeles.  Vastavalt vajadusele toimuvad ka teised

istungid teistes keeltes. Aukoodeks ja vajalikud load on saadaval veebis registreerimise ajal allkirjastamiseks.

Konverentsile registreerimine algab 1. juunil ja lõppeb 5. juulil. Veebikonverentsil osalemine on tasuta.

Noored vallalised täiskasvanud Euroopa Liidu riikidest võivad registreerida konverentsil osalema järgmisel lingil: https://conf2020eu.eu/.

Noored vallalised täiskasvanud Moldovast, Armeeniast, Gruusiast, Türgist, Valgevenest ja Kasahstanist võivad registreerida konverentsil osalema järgmisel lingil: https://conf2020eu.eu/.

Osalejad saavad lisateavet konverentsi ajakava ja üksikasjade kohta järgmistelt linkidelt:

Instagram: https://www.instagram.com/confa_ysa/ Facebook: https://www.facebook.com/groups/ysaLDSrus/ Telegram: https://t.me/YSA_conference_2020

Noored üksikud täiskasvanud vanuses 18–30 aastat ja mitteliikmed võivad konverentsil osalemiseks registreeruda ilma vastava Kiriku üksuse juhi eelneva heakskiiduta.

Noortel vallalistel täiskasvanutel vanuses 31–35 aastat, kes soovivad konverentsil osaleda, peab olema kehtiv templisoovitus. Nad peaksid saama oma Kiriku üksuse juhi heakskiidu. Vastava üksuse juht peaks omakorda helistama või saatma sõnumi Kristina Nikogosyanile Telegrami või WhatsAppi vahendusel telefonil +7 911 123-15-56, teatades talle konkreetsest vestluse läbinud kandidaadist.

Mitteliikmeid vanuses 32–35 aastat osalema ei kutsuta.

2002. aastal sündinud osalejad, kes saavad 18-aastaseks pärast 30. juulit, peavad registreerimisel esitama nõusoleku blanketi skaneeritud koopia, millele on alla kirjutanud nende vanemad või hooldajad.

Kui Kiriku üksuse juht leiab, et mõni 18–30- või 31–35-aastane osaleja ei peaks sellel konverentsil osalema, peab ta võtma ühendust oma ringkonna-, vaia- või misjonijuhatajaga.   Nemad omakorda peaksid võtma ühendust piirkonna seitsmekümnega. See reegel kehtib ka kõigi teiste asjaga seotud küsimuste puhul.