President Russell M. Nelson innustab Kirikut olema ettevaatlik COVID-19 pandeemia ajal

Mu kallid sõbrad ja kaastöötajad! Nendel COVID-19 pandeemia kuudel, kui maailm on seisnud silmitsi ennenägematute väljakutsetega, olen imetlenud lugematul hulgal usu, julguse ja Kristuse armastuse eeskujusid, mida olen näinud.  Tänan teid, et teenite ja armastate üksteist, nagu Päästja sooviks, et me teeksime.

Oleme tänulikud abistava suunise eest, mida valitsus-, tervise- ja rahvajuhid on meile andnud, et tagada meile turvalisus.  Ja me jätkame palvetamist ja liigume edasi suure ettevaatusega.  Teie turvalisus ja heaolu on alati meie suurim mure.

Liikudes ettevaatlikult edasi normaalsema eluviisi poole, jätkavad Kiriku juhid teabe jälgimist, et hinnata, kui kiiresti võime taas koguneda oma kogudusehoonetesse ja templitesse erinevates kohtades.  Me teame, et on vaja sooritada pühi templitalitusi.  Need on igavikulise tähtsusega.

Anname teile asjade selgudes teada, millal ja kus selliseid kogunemisi ja teisi Kiriku toetatud tegevusi jätkata võib.  Hetkel kaalutakse lisamuudatusi misjoniteenistuses.

Samal ajal rõõmustame rahu üle, mis kiirgab Issandast Jeesusest Kristusest.  See täidab meid jätkuvalt lootuse ja rõõmuga.  Meie Taevane Isa ja Tema Armastatud Poeg armastavad meid, on meist teadlikud ja õnnistavad meist igaühte.

Ma armastan teid, kallid vennad ja õed, ja kinnitan teile, et ees ootavad imelised päevad.  Meie pühendumus järgida Issandat on igavene!