Minu üleilmse tänuloo taustalugu

Ootamatu ärkamine

Kas te olete kunagi keset ööd mingi selge mõtte või mulje peale üles ärganud? Sellest ajast peale, kui ma asusin teenima Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse Kiriku presidendina, on mul olnud omajagu ootamatuid ärkamisi. Paljud neist on osutunud Jumalalt pärit erilisteks ja pühadeks hetkedeks. Soovin rääkida teile ühest sellisest kogemusest, mis on seotud täna, 20. novembril 2020 avaldatud erilise videosõnumiga.

Mõni nädal tagasi ärkasin ma keset ööd mõtte peale, et peaksin ütlema Jumalale tänupalve kõigi Tema laste eest ümber maakera. Mu pea kubises kõiksugu asjadest, mille eest me peaksime tänulikud olema, ja kuidas sellisest tänuväljendusest võiks saada meie elus tervendav vaim. Koos inspiratsiooniga tulid mulle mõttesse ja südamesse ka konkreetsed üksikasjad, näiteks millal ja kus ma selle sõnumi esitama peaksin. Täna jagatud videosõnum ei tulnud juhuse tõttu. See tuli taevast.

 

Üks suurematest Jumala andidest

Alates 2018. aastast, mil minu teenistus Kiriku presidendina algas, on Vaim mulle korduvalt meelde tuletanud, kui väga tahab Issand oma mõtteid ja tahet ilmutada. Ilmutuse saamine on imetabane privileeg ja see on üks suurimatest meile kõigile kättesaadavatest andidest, mille Jumal on oma lastele andnud.

Ükskõik kes te olete, saate te palvetada ja paluda, et Taevane Isa teid elus suunaks ja juhataks. Kui õpite kuulama Issandat Tema õhutuste kaudu, võite saada suurtes ja väikestes asjades jumalikku juhatust.

Olen tänulik mulle elus osaks saanud ärkamiste eest, mis on aidanud mul teada, et taevad on täna tõepoolest valla. Meie Päästja Jeesus Kristus on ülim eeskuju nii Isa tahtele kuuletumises kui ka kõige eest tänulik olemises.

 

Olge tänulikud kõige eest

Nagu ma oma videosõnumis ütlesin, olen ma jõudnud järeldusele, et palju parem on loetleda oma õnnistusi kui üles lugeda probleeme. Olukorrale vaatamata on meie eriliste privileegide eest tänulikkuse väljendamine ainulaadne, kiire ja pikaajalise toimega vaimne retsept. Lihtsalt öeldes: „Olge tänulikud kõige eest.” (1Ts 5:18)

Palun mõelge, kas te oleksite nõus vastu võtma minu kutset sotsiaalmeedia järgmise seitsme päeva jooksul omaenda isikliku tänulikkuse päevikuga üle ujutada ning kasutada selleks teemaviidet #OlgeTänulikud. Ja palun tänage koos minu ja teistega Jumalat igapäevases palves. Palved võivad esile kutsuda imesid. Pöördugem kõik Jumala poole ja usaldagem Teda üha enam.

 


Jagage tänulikkuse väge

„Oma õnnistuste loetlemine on palju parem kui probleemide kokkulugemine. Olenemata meie olukorrast on tänulikkuse väljendamine oma õnnistuste eest kiiresti toimiv ja kauakestev vaimne retseptiravim.” – President Russell M. Nelson

Tänulikkuse tervendav vägi on sõnum, mis on mõeldud kõigile. Me innustame teid jagama seda videot ja üleskutset pere ja sõpradega, et tänulikkuse laine saaks järgmise seitsme päevaga üle sotsiaalmeedia uhtuda.