Kuidas teie Teda kuulete? #KuulaTeda.

Ma ei võtaks kunagi endale au Tema sulni, täiusliku armastuse eest. Aga olen väga tänulik, et Ta lubab mul olla osake Tema plaanist.


Ma olen alati teadnud, et kuulen Teda oma mõtetes. Kuulen oma südames tunnete, muljete, emotsioonide kaudu. Olen märganud, et kuulen nimesid.


Alles eile oli mul kogemus, kui kuulsin nime. Üks kallis õde oli kirjutanud kirja, milles rääkis mulle oma lapsepõlve lemmikõpetajast Algühingus ja sellest, miks ta oli tema lemmik, miks ta teda nii väga armastas ja milline mõju õpetajal tema elus oli. Ja ta ütles: „Õde Jones, ma ei tea, miks ma teile seda kirjutan, kuid tunnen, et keegi peab lisaks minule teadma, kui imeline see naine on, ja tal on nüüd neljanda staadiumi vähk.”


Ma mõtlesin, et tahan talle helistada. Tahan näha, kas saan temaga rääkida.


Seega mõtlesin – olgu. Ruttasin parajasti ühele koosolekule ja mõtlesin, et helistan pärast koosolekuid.


Ma ei jõudnud käia kuigi paljudel koosolekutel, kui kuulsin tema nime ja õhutust: „Helista kohe.” Võtsin telefoni, läksin oma kontorisse ja helistasin. Telefonile vastas naise abikaasa, kes on kogu aeg naise juures. Ta hoolitseb tema eest.


Mees ütles: „Ma vaatan, kas mu naine on ärkvel.” Ta tegi seda ja naine oli üleval ning ma sain talle selle kirja ette lugeda. See oli väga tundeküllane, sulnis, õrn kogemus, mis meil koos oli.


Ja kui ma sellele mõtlesin, siis see kõik sai alguse kallist õest teises osariigis, kes Teda kuulis. Ja ta andis mulle võimaluse Teda kuulda ning siis oli sellel perel ja minul telefonis rääkides võimalus Teda üheskoos kuulda.


Ma ei võtaks kunagi endale au Tema sulni, täiusliku armastuse eest. Aga olen väga tänulik, et Ta lubab mul olla osake Tema plaanist.


See kõik on Tema töö, kuid Ta lubab meil sellest osa saada. Ja selle käigus ülendatakse meie meeli, meid õpetatakse, inspireeritakse, armastatakse, ja see paneb sind soovima, et võiksid seda üha rohkem ja rohkem teha.