Eesti ringkonna uusaastatervitus

2020

lumine mets

Kallid vennad ja õed! 2019. a möödudes meenub palju hetki, mis tõid meie ellu valgust ja usku, näiteks edukad koguduste ja ringkonna konverentsid, üldjuhtide külastused ja helded nõuanded. Eriti tänulikud oleme suvel toimunud Eesti templinädala eest, mille jooksul saime üheskoos Issanda kojas aega veeta. Paljudega teist kohtusime sügisel Tallinna kogudusehoone pühitsemisel, mida olime kõik juba kaua oodanud. Täname teid kõiki usu, armastuse ja ustava teenimistöö eest.

Nende kaunite mälestuste valgel astume vastu uuele aastale. Aasta 2020 on märkimisväärne nii Kirikule kogu maailmas kui ka kirikule Eestis. Selle aasta jaanuaris möödub 20 aastat ajast, mil saime eestikeelse Mormoni Raamatu, ja tänu uuele õppekavale „Tule, järgne mulle” on meil võimalus uurida seda raamatut terve aasta jooksul. Samuti möödub kevadel 30 aastat päevast, kui president Russell M. Nelson pühitses Eestimaa evangeeliumi kuulutamiseks. President Nelson kutsus meid eelmisel konverentsil üles meenutama Joseph Smithi esimest nägemust, millest sel kevadel möödub 200 aastat. Need imelised tähtpäevad on tugevasti seotud meie kõigi teadmiste ja tunnistusega Jeesuse Kristuse evangeeliumist. Meil on eeloleval aastal palju, mida tähistada, meeles pidada ja mille eest tänulik olla.
Innustame teid kõiki võtma aega, et uurida Mormoni Raamatut, teenida ligimesi, sõlmida iga nädal sakramenti võttes lepinguid meie Taevase Isaga ja jagada tunnistust sellest, kuidas Jeesuse Kristuse taastatud evangeelium on muutnud ja muudab jätkuvalt teie elu.

Head uut aastat!

Eesti ringkonna juhatus